Ferforje Karyola

Yatak odaları ev içerisinde en özenle ve dikkatle düzenlenmesi gereken odalardan biridiri. Odada bulunan tüm eşyalar ve diğer dekorasyon ürünleri ile duvar boyaları kısacası herşey birbirine uyumlu olmalıdır. Ulus olarak yatak odası dekorasyonlarında genel olarak ahşap eşyaları daha çok tercih etmekteyiz.

Son zamanlarda ahşap eşyaların yanı sıra ferforje karyola yataklarıda tercih edilmeye başlanmıştır. Ferforjenin otantik görünümü ile odalar çok daha güzel bir havaya bürünebiliyor. Tek kişilik yada çift kişilik olarak üretilen karyolalar hem ebevyn hemde genç odaları içinde kullanılabilmektedir.

Ahşapa nazaran çok daha uzun ömürlü olan ferforjeli karyola modelleri ekonomik yöndende avantaj sağlamaktadır. Çizilmesi ve deforme olması çok daha zor olan ferforje karyolalar uzun ömürlü kullanım için en idealler arasında yer almaktadır. Crop Mobilya kendisini ferforje eşya imalatı konusundada ispat etmiş bir firma olarak karyola üretiminede kendi profesyonel özel tasarımları ile devam etmektedir.

Sizde ferforjenin şık görünümü ile otantik bir oda dekorasyonu yapmak istiyorsanız ferforje karyola modellerimize mutlaka göz atmalısınız. Dilerseniz size özel modeller ortaya çıkarabilir ve size özel ölçülerde karyola üretebiliriz.

Crop Mobilya İletişim Bilgileri;
Site Adresi: www.cropmobilya.com
Mail Adresi: info@cropmobilya.com
Telefon: 0212 286 32 33 | Fax: 0212 286 32 47
Adres: Pınar Mh. Çamlıbel Cd. No:48/A Maslak/Sarıyer/İSTANBUL

This entry was posted in Ferforje, Ferforje Yatak, Karyola and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın